Arama...

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Welma Reklam Bahçesi

Firmanız, markanız, ürünleriniz için dijital pazarlama.. Sosyal medya üzerinde görünürlüğünüz ve tanınılırlığınızın arttırılmasına yönelik, instagram üzerinde özel gün görsel tasarımı, story tasarımı, organik takipçi programlama, instagram sayfa yönetimi, beğeni arttırma çalışmaları, video mesaj tasarım, seslendirme tasarımı, facebook sayfanızın yönetimi, takipçi arttırma programlama, hikaye görsel iletişim tasarımı, youtube kanal açılışı, youtube sayfanızda ürün tanıtım ve hizmet tanıtım vlog çekimleri. Google ADS ile kelime arattırmada bulunabilirlik sağlanması, sponsorluk yönetim organizasyonlarınız, e-ticaret sayfanız için SEO çalışmaları ve takibi.

Instagram Yönetimi

Instagram sosyal medya sayfa kurulum ve yapılanması, instagram sayfası üzerinden organik takipçi oluşumu, dikkat çekici içerik üretimi, story tasarımları,ürün ve hizmetlerinizin duyurum, tanıtım, sunum, satış planlama hizmetleri

Google ADS Yönetimi

Google ADS yönetimi ile kelime bazlı bulunabilirlik, firma, ürün, markanız üzerinden ticaret geliştirme, satış, iletişim, duyurum arttırma. Web sitenizin ziyaretçi arttırımı hizmetleri.

Facebook Sayfa Yönetimi

Facebook üzerinden beğeni sayfa kurulumu, ürün yerleştirme, kolay bulunabilirlik, takipçi ve beğeni arttırma ile markanız, firmanız ve hizmetlerinize yönelik sponsorluk ve takip işlemleri.

E-Ticaret Sayfa Yönetimi

E-ticaret sayfa yönetimi, ürün tanıtım, sayfa bulunabilirliği arttırma hizmetleri.

Youtube Sayfa Yönetimi

Youtube üzerinden fikir – marka – hizmet ticaretinize yön verecek, müşteri talebini arttıracak hizmet yapılandırılması.

Twitter Profil Yönetimi

Twitter üzeri kurulum, markalama, tanıtım yapılandırılması.

DİJİTAL BASKI | ARAÇ GİYDİRME | STÜDYO FOTOĞRAF ÇEKİM | SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ | İNTERNET SAYFA HİZMETLERİ